Sedm dní pro Tibet

10. 03. 2015 / 10:00 - / 20:00
Sedm dní pro Tibet

Milí přátelé Tibetu a Himaláje! 


Zveme vás do našeho Coworkingového Motoru Liberce na akci s názvem Sedm dní pro Tibet ve spolupráci s celorepublikovým projektem ProTibet 2015.

Výtěžek z festivalu věnujeme malým mnichům z kláštera Diskit v Himálajích na kvalitní stravu, vzdělání a lékařskou péči.

Harmonogram akce:

Každý den od 10. do 20. hodiny probíhá ve velkém sále promítání dokumentů s tibetskou tematikou, zhlédnout můžete stálou expozici velkoformátových fotek a čeká na Vás i několik přednášek:

St 11.3. v 18:00 Coworkingový Motor Liberce Přednáška Adama Kubesy o projektech v Tibetu a náročnosti tibetského jazyka
 Po 16.3. v 18:00 Coworkingový Motor Liberce Přednáška Zuzany Ondomišiové – Tradiční kořeny a současný život v Tibetu
 Út 17.3. v 18:00 Coworkingový Motor Liberce Přednáška Ivany Černé – Cesta Malým Tibetem a setkání s adoptovanými babičkami

A proč celou akci pořádáme?

Chceme v české společnosti rozšířit povědomí o politické i sociální situaci v Tibetu. Mnoho lidí ani netuší, co se tam děje. A právě proto pořádáme sedmidenní výstavu, kde bude možné shlédnout několik filmů a dokumentů s tibetskou tematikou, poslechnout si přednášky od lidí, kteří jsou s tímto místem úzce spojení a pro dolazení té správné atmosféry budou k vidění velkoformátové fotografie s reálnými příběhy a články. A také proto, že nám je toto téma prostě blízké.

Jméno:
Telefon:
Email:
1 + 2 =
Zpráva:

Zpracovávám...